Kurumsal

Firmamız 1987 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren, bu güne kadar taşımış olduğu tecrübe birikimi ve kalite anlayışı ile üretimine son hızla devam etmektedir. Gerek ürün kalitesi  gerekse ürün çeşitliliği ile sektörün güvenini kazanmış olan firmamız, üstün teknolojisi ile kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

ÖZ-KA; sorumluluk bilinci, kaliteli üretimi, dürüstlük ilkesi, uzman teknik kadrosu, yenilikçi ve araştırmacı kimliği ile ekonomik ve çağdaş çözümler sunarak üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmektedir.

Firmamız Merkez: Habibler Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı Çampınar Sok. No:65, 34076 Pirinççi Sultangazi İstanbul  ve  Fabrika: Haraççı Mahallesi Talebe Sok. No:14 Haraççı Arnavutköy  İstanbul Araç Muayene İstasyonu Karşısı olmak üzere toplam 15000 m2 açık 1000 m2 kapalı alan olmak üzere 3 adet küçük 5 adet büyük son teknoloji makineleri ile üretimini aralıksız sürdürmektedir.

Tüm ürünlerimizi uzun ömürlü, kaliteli ve çevre ile dost bir alt yapı için üretmekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere alt ve üst yapı inşaatlarında ürünlerimiz ile boy gösteriyoruz.

Firmamızın üstün kaliteli ürünleri, sadece belediyeler tarafından değil özel kurum ve kuruluşlar tarafından da tercih edilmektedir. Ürünlerimiz; caddeler, sokaklar, parklar, bahçeler, apartman ve site önleri, yollar, otoparklar, erezyon kontrollü bölgeler ile endüstriyel alanların alt yapı, kanalizasyon ve çevre düzenleme inşaatlarında kullanılmaktadır.

Bu yüzdendir ki halkımıza vermiş olduğumuz bu hizmetten ötürü, ÖZ-KA olarak mutlu ve onurluyuz. Siz saygıdeğer müşterilerimize çağdaş ve ekonomik çözümlerle hizmet vermeye devam edeceğiz…

MARKA TESCİL BELGEMİZ

marka-tescil-ozka-beton